Наша місія

Національна Асоціація «АНКЛАВ» створена для захисту інтересів підприємств, які є виробниками модульних каркасних будівель в органах державної влади на найвищому рівні.

Ми працюємо над збільшенням числа учасників Асоціації для того, щоб через деякий час Асоціація могла представляти інтереси цілої галузі в Кабінеті Міністрів, профільних міністерствах, на рівні центрального офісу ДФС, МВС.

В цих органах ми плануємо налагодити ефективні канали комунікації влади і бізнесу.

Ми хочемо долучитися до розробки проектів нормативних актів (законів, постанов, наказів) які дозволять нашим учасникам спростити умови для ведення свого бізнесу, експортувати власні товари на закордонні ринки.

Ми прагнемо до того, щоб жоден учасник нашої Асоціації не став жертвою рейдерів, або свавілля правоохоронних органів. Для цього ми поступово будемо напрацьовувати наш імідж як публічної організації і у разі виникнення проблемної ситуації – будемо піднімати таке питання у публічній площині всіма можливими способами.

Ми, також, будемо створювати умови для спілкування учасників між собою, з представниками бізнесу інших галузей завдяки організації форумів, виставок, конференцій, семінарів, практикумів.

Ми будемо забезпечувати наших учасників необхідною підтримкою (юридична, інформаційна, технологічна, PR, порадами щодо податкової оптимізації, тощо) настільки, наскільки дозволять ресурси Асоціації.

Ukrainian