ПРОГРАМА
Національної Асоціації
підприємств-виробників каркасних конструкцій
«АНКЛАВ»

 Ми створюємо структуру, яка має стати надійним захистом та непробивним щитом для підприємств нашої галузі

Ми залучимо до співпраці науковців та провідні вузи, що дасть нам змогу отримати нові дешеві технології для виробництва, а також кваліфіковані кадри.

Ми організуємо форуми, конференції, та виставки, семінари і круглі столи, тим самим піднімемо імідж учасників Асоціації на внутрішньому та зовнішньому ринках, та рівень спеціальних навиків працівників наших підприємств.

 Ми зіграємо активну і визначальну роль в створенні того середнього класу, про який вже довгий час говорять всі політики. Наша галузь стане провідною у вирішенні цього складного питання.

Ми хочемо показати іншим галузям хороший приклад самоорганізації бізнесу.

Ми активно займатимемося соціальними проектами, благодійною діяльністю, та отримаємо повну підтримку населення нашої країни.

 Ми створимо третейський суд для наших учасників, де не буде корупції. Ми зможемо гарантувати справедливий суд для наших учасників, які цього захочуть.

Ми ініціюємо створення нових фінансових установ, які будуть кредитувати наших учасників, та вкладати інвестиції в спільні проекти.

 Ми створимо антирейдерську службу та власні охоронні структури, та не допустимо незаконного втручання будь-кого в господарську діяльність наших підприємств.

Ми залучимо до співпраці органи державної влади, підпишемо з ними меморандуми, та будемо отримувати більше державних замовлень для підприємств нашої галузі, а також просувати експорт товарів нашого виробництва.

Ми створимо свої ЗМІ, через які будемо доносити наше бачення до громадськості

Ми висунемо наших представників до місцевих (сільських, міських, районних, обласних) рад, та до Парламенту. Ми запропонуємо проекти законодавчих та нормативних актів, які надають підприємствам нашої галузі податкові пільги, та спрощують порядок створення спеціальних економічних зон з повною державною підтримкою нашої галузі.

Ukrainian